Usersnap Integration (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Japanese
jv: Basa Jepang

en: Korean
jv: Basa Korea

en: Danish
jv: Denmark

en: Dutch
jv: Belanda

en: Hungarian
jv: Hungaria

en: Russian
jv: Russia

en: Swedish
jv: Swedia

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
