Usersnap Integration (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Japanese
oc: Japonés

en: Korean
oc: Corean

en: Czech
oc: Chèc

en: Danish
oc: Danés

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: Finnish
oc: Finlandés

en: Hungarian
oc: Ongrés

en: Polish
oc: Polonés

en: Russian
oc: Rus

en: Swedish
oc: Suedés

en: Turkish
oc: Turc

en: Icelandic
oc: Islandés

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.
