Usersnap Integration (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Japanese
am: ጃፓንኛ

en: Korean
am: ኮሪያኛ

en: Czech
am: ቼክኛ

en: Danish
am: ዳንሽ

en: Dutch
am: ደች

en: Finnish
am: ፊንላንድኛ

en: Hungarian
am: ሃንጋሪኛ

en: Polish
am: ፖላንድኛ

en: Russian
am: ራሽኛ

en: Swedish
am: ስዊድንኛ

en: Turkish
am: ቱርክኛ

en: Icelandic
am: አይስላንድኛ
