Usersnap Integration (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: English
sv: Enskt

en: French
sv: Franskt

en: Italian
sv: Italskt

en: Spanish
sv: Spanskt

en: Japanese
sv: Japanskt

en: Korean
sv: Koreiskt

en: Czech
sv: Kekkiskt

en: Danish
sv: Danskt

en: Dutch
sv: Hollendskt

en: Finnish
sv: Finskt

en: Hungarian
sv: Ungarskt

en: Norwegian
sv: Norskt

en: Polish
sv: Pólskt

en: Russian
sv: Russiskt

en: Swedish
sv: Svenskt

en: Turkish
sv: Turkiskt

en: Icelandic
sv: Íslendskt

en: Only the listed pages
sv: Einans listaðu síður
