Usersnap Integration (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Italian
is: Ítalska

en: Spanish
is: Spænska

en: Japanese
is: Japanska

en: Korean
is: Kóreska

en: Czech
is: Tékkneska

en: Danish
is: Danska

en: Dutch
is: Hollenska

en: Finnish
is: Finnska

en: Hungarian
is: Ungverska

en: Polish
is: Pólska

en: Russian
is: Rússneska

en: Swedish
is: Sænska

en: Turkish
is: Tyrkneska

en: Icelandic
is: Íslenska
