Usersnap Integration (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Japanese
te: జపనీస్

en: Korean
te: కొరియన్

en: Czech
te: చెక్

en: Danish
te: డానిష్

en: Dutch
te: డచ్

en: Finnish
te: ఫీనిష్

en: Hungarian
te: హంగేరియన్

en: Norwegian
te: నార్వేజియన్

en: Polish
te: పోలిష్

en: Portuguese
te: పోర్చుగీస్

en: Russian
te: రష్యన్

en: Swedish
te: స్వీడిష్

en: Turkish
te: టర్కిష్

en: Icelandic
te: ఐస్‌లాండిక్
