Usersnap Integration (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Japanese
nn: Japansk

en: Korean
nn: Koreansk

en: Czech
nn: Tjekkisk

en: Danish
nn: Dansk

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: Finnish
nn: Finsk

en: Hungarian
nn: Ungarsk

en: Polish
nn: Polsk

en: Russian
nn: Russisk

en: Swedish
nn: Svensk

en: Turkish
nn: Tyrkisk

en: Icelandic
nn: Islandsk
