Usersnap Integration (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Japanese
ps: جاپانی

en: Korean
ps: کوریایی

en: Polish
ps: پولنډی

en: Russian
ps: روسی

en: Swedish
ps: سويډنی

en: Turkish
ps: تورکی

en: Icelandic
ps: ایسلنډی
