Usersnap Integration (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Japanese
sl: Japonščina

en: Korean
sl: Korejščina
