Usersnap Integration (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Japanese
gu: જાપાનીઝ

en: Korean
gu: કોરિયન

en: Russian
gu: રશિયન
