Usersnap Integration (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: Japanese
mn: Япон

en: Korean
mn: Солонгос

en: Czech
mn: Чех

en: Danish
mn: Дани

en: Dutch
mn: Голланд

en: Hungarian
mn: Унгар

en: Polish
mn: Польш

en: Russian
mn: Орос

en: Swedish
mn: Швед

en: Turkish
mn: Турк

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
