Usersnap Integration (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Japanese
sq: Japonisht

en: Korean
sq: Koreane

en: Czech
sq: Çekisht

en: Danish
sq: Danisht

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: Finnish
sq: Finlandeze

en: Hungarian
sq: Hungarisht

en: Norwegian
sq: Norvegjeze

en: Polish
sq: Polonisht

en: Portuguese
sq: Portugeze

en: Russian
sq: Rusisht

en: Swedish
sq: Suedisht

en: Turkish
sq: Turqisht

en: Icelandic
sq: Islandeze
