UserVoice Deep Integration (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Contact
az: Kontakt

en: Roles
az: Rollar

en: Widget type
az: Vidjet tipi

en: Caching
az: Keşlənib

en: New
az: Yeni
