UserVoice Integration (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Link color
cy: Lliw cyswllt

en: Pages or PHP code
cy: Tudalennau neu côd PHP
