UserVoice Integration (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Contact
sq: Kontakti

en: Roles
sq: Rolet

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes
