UserVoice Deep Integration (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Contact
bg: Контакт

en: Roles
bg: Роли

en: Caching
bg: Кеширане

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките
