UserVoice Deep Integration (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Contact
et: Kontakt

en: Roles
et: Rollid

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Link color
et: Lingi värvus

en: New
et: Uus

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
et: Lehed, mille puhul see PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (ainult ekspertidele)

en: Pages or PHP code
et: Lehed või PHP kood

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
et: Kui PHP valik on aktiivne, siis sisesta PHP kood %php vahele. Ole ettevaatlik, ebakorrektse PHP koodi käivitamine võib veebilehe katki teha.
