UserVoice Deep Integration (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Contact
kk: Контакттау

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Link color
kk: Сілтеме түсі
