UserVoice Deep Integration (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Caching
ku: حەشارکردن

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Pages or PHP code
ku: پەڕەکان یانی کۆدی PHP
