UserVoice Deep Integration (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Contact
lv: Kontakti

en: Roles
lv: Lomas

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: Caching
lv: Kešošana

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: New
lv: Jauns

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lv: Lapas, kurām PHP kods atgriež vērtību <code>TRUE</code> (tikai ekspertiem)

en: Pages or PHP code
lv: Lapas vai PHP kods

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lv: Ja izvēlēta PHP opcija, ievadiet PHP kodu starp %php. Ievērojiet, ka nepareiza PHP koda izpilde var salauzt jūsu Drupal vietni.
