UserVoice Deep Integration (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Contact
jv: Kontak

en: Roles
jv: Parāgā

en: Widget type
jv: Jinisé piranti

en: Caching
jv: Tembolok

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
jv: Kaca sing mbalekaké kode PHP iki dadi <code>TRUE</code> (namung sing mumpuni)

en: Pages or PHP code
jv: Kaca utawa kode PHP
