UserVoice Deep Integration (7.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Widget type
ta: விட்ஜெட் வகை

en: Link color
ta: தொடுப்புகளின் நிறம்

en: New
ta: புதிய

en: Pages or PHP code
ta: பக்கங்கள் அல்லது பிஎச்பி நிரல்
