UserVoice Deep Integration (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Contact
uk: Контакт

en: Roles
uk: Ролі

en: Widget type
uk: Тип віджета

en: Widget settings
uk: Налаштування віджета

en: Caching
uk: Кешування

en: Link color
uk: Колір посилання

en: New
uk: Нові

en: Okay
uk: Задовільно

en: Top-left
uk: Вгорі ліворуч

en: Top-right
uk: Вгорі праворуч

en: Bottom-left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom-right
uk: Внизу праворуч

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
uk: Сторінки на яких цей PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів)

en: Pages or PHP code
uk: Сторінки або PHP-код

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано опцію PHP, вставляйте код PHP між %php. Не забувайте що виконання некоректного коду PHP може порушити роботу вашого сайту.

en: Every page except the listed pages
uk: На всіх сторінках, крім перерахованих

en: The listed pages only
uk: Тільки для перелічених сторінок

en: Primary Color
uk: Первинний колір

en: Tab label
uk: Позначка вкладки
