UserVoice Deep Integration (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Pages
da: Sider

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Contact
da: Kontakt

en: Roles
da: Roller

en: Widget type
da: Widget-type

en: Widget settings
da: Indstillinger for CAPTCHA

en: Link color
da: Linkfarve

en: New
da: Ny

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Angiv sider ved at bruge deres stier. Indtast én sti pr. linje. '*'-tegnet er joker. Eksempler på stier er %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
da: Sider hvor denne PHP-kode returnerer <code>TRUE</code> (kun for eksperter)

en: Pages or PHP code
da: Sider eller PHP-kode

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
da: Hvis PHP-tilstanden er valgt, kan du indtaste PHP-kode mellem %php. Bemærk at afvikling af ugyldig PHP-kode kan få dit Drupal-site til at holde op med at virke.

en: Every page except the listed pages
da: Alle sider undtagen de valgte sider

en: The listed pages only
da: Kun de viste sider
