UserVoice Deep Integration (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Contact
pt: Contacto

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Widget type
pt: Tipo de widget

en: Caching
pt: Armazenando em cache

en: Link color
pt: Cor das ligações

en: New
pt: Novo
