UserVoice Deep Integration (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Contact
sl: Kontakt

en: Roles
sl: Vloge

en: Caching
sl: Predpomnjenje
