UserVoice Deep Integration (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Contact
hi: संपर्क

en: Roles
hi: भूमिका

en: Widget type
hi: विजेट प्रकार

en: Link color
hi: लिंक रंग

en: New
hi: नया
