UserVoice Deep Integration (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Pages
is: Síður

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Contact
is: Tengiliður

en: Roles
is: Hlutverk

en: Caching
is: Flýtiminni

en: New
is: Nýtt

en: Okay
is: Ókei
