UserVoice Deep Integration (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: New
kn: ಹೊಸ
