UserVoice Deep Integration (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Roles
ne: भूमिका

en: New
ne: नयाँ
