UserVoice Deep Integration (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Link color
te: లంకె రంగు
