UserVoice Deep Integration (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Contact
ca: Contacte

en: Roles
ca: Rols

en: Widget type
ca: Tipus de giny

en: Widget settings
ca: Paràmetres de l'enginy

en: Caching
ca: Emmagatzemament en memòria cau

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: New
ca: Nou

en: Okay
ca: Bé

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ca: Pàgines en les que aquest codi PHP retorna <code>TRUE</code> (només per experts)

en: Pages or PHP code
ca: Pàgines o codi PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ca: Si s'ha escollit l'opció PHP, introduïu un codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot trencar el vostre lloc Drupal.

en: Every page except the listed pages
ca: A cada pàgina excepte les pàgines llistades

en: The listed pages only
ca: Només les pàgines llistades
