UserVoice Deep Integration (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Contact
eo: Kontakto

en: Roles
eo: Roloj

en: Caching
eo: Kaŝmemorigado

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Okay
eo: Povas esti
