UserVoice Deep Integration (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Roles
ka: როლები

en: Link color
ka: ბმულის ფერი

en: New
ka: ახალი
