UserVoice Deep Integration (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Roles
lt: Rolės

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: New
lt: Naujas

en: Okay
lt: Visai nieko

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lt: Jei PHP pasirinkta, įveskite PHP kodą tarp %php. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.

en: Classic
lt: Klasikinis (-ė)
