U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: RSS feed
am: አር ኤስ ኤስ መጋቢ

en: Help
am: እርዳታ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Error
am: ስህተት

en: Header
am: ራስጌ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Account settings
am: የመለያ ቅንብሮች
