U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: RSS feed
ast: Feed RSS

en: Help
ast: Aida

en: Top
ast: Cimeru

en: Picture
ast: Imaxe

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Error
ast: Fallu

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Header
ast: Encabezáu

en: Medium
ast: Mediu

en: Basic
ast: Básicu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
