U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: RSS feed
ka: RSS წყარო

en: Help
ka: დახმარება

en: Top
ka: ზედა

en: Picture
ka: სურათი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Medium
ka: საშუალო

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
