U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: RSS feed
km: មតិ​ព័ត៌មាន RSS

en: Help
km: ជំនួយ

en: Top
km: កំពូល

en: Picture
km: រូបភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Error
km: កំហុស

en: Bottom
km: បាត

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Medium
km: មធ្យម

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Account settings
km: ការ​កំណត់​គណនី

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ
