U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: RSS feed
ku: ڕاگەیەنەری RSS

en: Help
ku: یارمەتی

en: Top
ku: سەرەوە

en: Picture
ku: وێنە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Error
ku: هەڵە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Information
ku: زانیاری

en: Account settings
ku: سازکاریی هەژمار

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
