U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Error
my: အမှား

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Account settings
my: ကိုယ်ရေးအချက်အလက်များ
