U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି
