U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: RSS feed
sl: RSS izvor

en: Help
sl: Pomoč

en: Top
sl: Na vrhu

en: Picture
sl: Slika

en: Error
sl: Napaka

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Header
sl: Glava

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Medium
sl: Srednja

en: Basic
sl: Osnovno

en: Account settings
sl: Nastavitve računa

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec
