U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: RSS feed
sv: RSS-flöde

en: Help
sv: Hjälp

en: Top
sv: Överst

en: Picture
sv: Bild

en: Email
sv: E-post

en: Error
sv: Fel

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Warning
sv: Varning

en: Medium
sv: Mellan

en: Phone
sv: Telefon

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Account settings
sv: Kontoinställningar

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Username or email address
sv: Användarnamn eller e-postadress
