U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: RSS feed
te: RSS ఫీడు

en: Help
te: సహాయం

en: Top
te: పైన

en: Picture
te: చిత్రం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Error
te: సమస్య

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Information
te: సమాచారం

en: Account settings
te: ఖాతా అమరికలు

en: First sidebar
te: మొదటి పక్కపట్టీ

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
