U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: RSS feed
af: RSS-voer

en: Help
af: Hulp

en: Picture
af: Prentjie

en: Error
af: Fout

en: Header
af: Hoof

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Account settings
af: Rekeneing verstellings

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom
