U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: RSS feed
bo: RSS ཡི་བསྡུས་བརྗོད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Top
bo: འགོ

en: Picture
bo: པར

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Left
bo: གཡོན

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Account settings
bo: ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས
