U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Picture
bs: Slika

en: Error
bs: Greška

en: Medium
bs: Srednje

en: Basic
bs: Obični
