U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: RSS feed
el: Ροή RSS

en: Help
el: Βοήθεια

en: Top
el: Κορυφή

en: Picture
el: Εικόνα

en: Error
el: Σφάλμα

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Medium
el: Μέσο

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Basic
el: Βασική

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Information
el: Πληροφορίες

en: Account settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας
