U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Status
fi: Tila

en: Content
fi: Sisältö

en: RSS feed
fi: RSS-syöte

en: Help
fi: Ohje

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Picture
fi: Kuva

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Error
fi: Virhe

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Warning
fi: Varoitus

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Phone
fi: Puhelin

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Middle
fi: Keskellä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Information
fi: Tietoa

en: Account settings
fi: Käyttäjätilin asetukset

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Username or email address
fi: Käyttäjätunnus tai sähköpostiosoite
